Elektrorevize - Pavel Vrátný
+420 777 615 335
Již jsme 20 let s Vámi.
Elektrorevize Pavel Vrátný
Moje motto: "Úspěch se stává z mnoha částí, staňte se jednou z nich."

Elektrorevize - Pavel Vrátný

Elektromontáže a revizní činnost trafostanic VN,NN v Praze a čerpacích stanic PHM

20 letá historie firmy Elektrorevize - Pavel Vrátný navázala v roce 1995 na zkušenosti v oborech elektroprojekce, elektromontáže a revize získané ve Stavebním podniku Nymburk.

Firma Pavel Vrátný je 20 let předním poskytovatelem komplexní elektromontážní a revizní činnosti na zařízení trafostanic VN,NN v Praze a čerpacích stanic PHM po celé ČR. Zhlediska prostředí firma elektro revize Pavel Vrátný specializovala na revizní činnost v prostředí s nebezpečím výbuchu a zhlediska napětí na revize trafostanic společností PRE a ČEZ. Firma Pavel Vrátný revize elektro vlastní oprávnění a osvědčení k projekci elektro VN,NN, elektro montáže VN,NN i pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Za 20 let trvání firmy Pavel Vrátný má letité zkušenosti z revizemi bytových komplexů od developerských společnosti jako jsou: CENTRAL GROUP, SKANSKA, METROSTAV DEVELOPMENT a.s., SUBTERRA a.s, v objektech Vězeňské služby ČR, revizemi velkých průmyslových závodů, energetických zdrojů tj. bioplynových a fotovoltaických elektráren FVE, administrativních celků, zdravotních zařízení, škol, hotelů, rekreačních zařízeních a pod. po celé ČR.
Elektrorevize - Pavel Vrátný
Energetika - revize VN: v průmyslovém sektoru provádí firma Pavel Vrátný výchozí a pravidelné revize trafostanic společností PREdi a ČEZ, proudovou analýzou rozvoden VN,NN, kompletní servisní činnost v rozvodnách VN,NN /nastavení ochran, rozbory trafo oleje/ a termovizní měření kamerou FLIR, zkoušky systémů LPS a hromosvodových soustav.

Revize čerpacích stanic PHM - provádí kompletní revizní činnost ČS PHM po celé ČR, od revizí výdejních stojanů i CNG-LPG vč. jejich technologických obvodů včetně revizí obvodů hlídání hladiny, kontrol společné zemní soustavy a systému LPS.

Vývoj firmy Pavel Vrátný elektro revize VN,NN potvrdil v náročném prostředí konkurence a požadavků firemních zákazníků, že dosavadní 20 letý profesionální způsob provádění revizí elektro kvalitními měřícími přístroji Gossen Metrawatt, Chavin Arnoux, Fluke a Flir byl prověřen výběrem revizního technika po prestižní stránce na zakázkách elektrorevizí např. 22 stanic METRA po povodních v roce 2002, výchozí revize výstavby METRA trasy C stanice Ládví, výchozí revize na rekonstrukci Paláce Kultury KCP Praha v roce 2000, výchozí revize rekonstrukce budovy Řízení letového provozu ŘLP na letišti Václava Havla v Praze v roce 2010, výchozí elektrorevize při výstavbě závodů TPCA a GEFCO v Kolíně v roce 2004, při pravidelných revizí v objektech Magistrátu Hlavního města Prahy a Stroměstské radnice, při pravidelných revizí v objektech Vězeňské služby ČR od roku 2014 a pod.

20 let jsem partnerem společností PRE, ČEZ, E-ON a 20 let je pro mne partnerem i jednotlivec, který potřebuje vyřešit jakýkoliv technický a bezpečnostní problém své elektroinstalace a LPS soustavy v domácnosti. Služby v oboru revize elektro, elektromontáže a projekce elektro VN,NN nabízím 20 let občanům, ale i mezinárodní společnostem. Jsem tu proto, abych splnil požadavky zákazníků a jak se mi to daří, to musí posoudit pouze oni. Je to cesta, po které jsem se vydal a vše co dělám, dělám pro maximální spokojenost obchodních partnerů po odborné, ale i cenové stránce. "Má 45 letá činnost v oboru a 20 letá revizní praxe ve vlastní firmě je zárukou profesionálního posouzení elektrického zařízení zákazníka".

Elektrorevize - Pavel Vrátný
Tyršova 319, 290 01 Poděbrady
+420 777 615 335, elektrorevize@elektrorevize.cz

Copyright © 2018 by Elektrorevize - Pavel Vrátný