Elektrorevize Vrátný

revize elektroinstalace v Praze byty a bytové domy

Jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ Distribuce a.s. pro revize odběrných míst zákazníka a vystavení přihlášek k odběru společnosti ČEZ Distribuce a.s., revize elektroinstalace: provádíme revize elektroinstalace bytů občanů, bytových domů vč. společných prostor, zajistíme kompletní elektromontážní práce včetně výroby rozvaděčů a projektové dokumentace subdodavatelským způsobem, stoupací vedení pro společnosti PRE a ČEZ v bytových domech v Praze i po celé ČR.   

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!