Elektrorevize Vrátný

Diagnostika kabelů VN

Diagnostika transformátorů VN: provádíme měření a diagnostiku nových kabelů VN „tzv. najíždění“ cívek „studených“ transformátorů zkušebním vysokým napětím a tím dojde k ohřevu pro opětovné zapnutí trafa po obstávce a kabelů VN před zapnutím. Provádíme diagnostiku místa poruchy kabelu, kdy používáme moderní přístroje, které jednak stanovují místo poruchy podle „Murraye a Glasera“ tzn. systémem vyvážené nuly a automatickým vyhodnocení „krokového napětí“ pomocí A-rámu a bezdrátového přenosu signálu trasy kabelu a nebo místa poruchy na kabelu z přístroje. 

 

Naše práce je kvalitní, rychlá a bezpečná. Spolehněte se na naše profesionální služby.

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!