Elektrorevize Vrátný

Revize Ex ve výbušném prostředí

Revize ve výbušném prostředí: máme letité zkušenosti od roku 2002 z výchozími i pravidelnými revizemi v síti čerpacích stanic PHM po celé ČR. Naše spolupráce započala u tuzemských výrobců výdejních stojanů TATSUNO BENČ a ADAST a servisních organizací v síti ČS PHM např. Euro OIL, RoBIN OIL, Schell, GIA, TATSUNO BENČ, ADAST a další. Ročně provedeme výchozí nebo pravidelné revize ČS PHM a to jen jejich částí a nebo celých ČS PHM v počtu 75-90 kusů po celé ČR.   

Máme zkušenosti s revizemi lakoven, prostory s elektrostatickým nanášením barev, chemickými provozy, uhelných skladů, skladů sypkých hmot Ex hmot a prostory s výbušnými kapalinami, plyny a prachy. Navrhneme opatření pro el. zařízení a provoz Ex objektů, vypracujeme závaznou dokumentaci podle NV č. 406/2004 Sb. tzn. protokol vnějších vlivů, zajistíme posouzení el. instalace od organizace TIČR ve smyslu vyhl. č. 73/2010 Sb a pod.     

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!