Elektrorevize Vrátný

Revize elektro do 1000 V

Jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ Distribuce a.s. pro odběrná místa zákazníků k vystavení přihlášek k odběru el. energie, upravujeme odběrná místa dle požadavků „Připojovacích podmínek ČEZ Distribuce a.s.“. Provádíme revize elektro od „A po Z“, tzn. od elektrického spotřebiče až po revizi trafostanice, bytů, bytových domů, objektů státní správy, průmyslových a výrobních celků po  celé ČR. Zprostředkujeme elektromontážní práce od obvodů slaboproudu CCTV až po výrobu rozvaděčů distribučních společností PRE a ČEZ, elektromontážní činnosti NN na stoupacích vedeních v Praze pro společnost PRE. Nabízíme zprostředkování přihlášek k odběru el. energie PRE, provádíme pravidelné a výchozí revize hromosvodů systému LPS (aktivní i pasivní systémy) pro jednotlivce i bytové objekty, objekty Ex s nebezpečím výbuchu. Provádíme měření intenzity osvětlení, hledání poruch kabelů, trasování kabelových tras, testování všech typů a druhů kabelů VN,NN.

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!