Elektrorevize Vrátný

Revize elektro do 1000 V

Provádíme revize elektro v Praze od „A po Z“, tzn. od elektrického spotřebiče až po revizi trafostanice, bytů, bytových domů, objektů státní správy, průmyslových a výrobních celků po celé ČR. Zprostředkujeme elektromontážní práce od obvodů slaboproudu CCTV až po výrobu rozvaděčů distribučních společností PRE a ČEZ, elektromontážní činnosti NN na stoupacích vedeních v Praze pro společnost PRE. Nabízíme zprostředkování přihlášek k odběru el. energie PRE, ČEZ, provádíme pravidelné a výchozí revize hromosvodů systému LPS (aktivní i pasivní systémy) pro jednotlivce i bytové objekty, objekty Ex s nebezpečím výbuchu. Provádíme měření intenzity osvětlení, hledání poruch kabelů, trasování kabelových tras, testování všech typů a druhů kabelů VN,NN.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Ulice:
Město:
PSČ:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Naše služby

Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

Staňte se naším klientem i Vy!