Elektrorevize Vrátný

Měření osvětlení

Provádíme měření intenzity umělého osvětlení v objektech, které podléhají kontrole:  úřady státní správy pro kolaudační rozhodnutí požadují protokoly měření jednak pracovního osvětlení prostor a nouzového osvětlení. Mám zkušenosti s měřením umělého osvětlení v objektech škol, sportovních zařízeních v Praze a Stř. kraji. /nákupní centrum Harfa, multifunkční objekt Michle, MŠ Praha jih, ZŠ Praha 13 a podobně./ Účelem měření je ověření splnění podmínek hodnot umělého osvětlení v souladu s hodnotami platných norem a na základě účelu měření a z toho plynoucích požadavků na přesnost je nutno provést PROVOZNÍ MĚŘENÍ, které slouží k ověření správnosti navržených a realizovaných podmínek osvětlení, viz. základní ČSN-EN 1838 a 50 172 pro nouzová osvětlení, ČSN EN 12 464-1-2-3-4, 36 0011-3 pro venkovní, vnitřní prostory a související. Používám kalibrované a OVĚŘENÉ měřící zařízení podléhající kalibračním zkouškám a ověření přesnosti podle vyhlášky č. 65/2006 a vyhl.č. 505/1990 Sb.

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!