Elektrorevize Vrátný

revize čerpacích stanic PHM

Revize čerpacích stanic PHM: provádíme kompletní revize elektro „od A po Z“ na čerpacích stanicích PHM včetně LPG,CNG od roku 2002 podle základních ČSN-EN 65 0202 a ČSN 33 1500 po celé ČR. Máme zkušenosti s revizemi výdejních stojanů tuzemských výrobců TATSUNO BENČ, ADAST, GIA i pro CNG a LPG, obvodů hlídání hladiny v nádržích, společné zemní soustavy ČS a systému hromosvodů – LPS a revizemi SHOPU. Nabízíme všem provozovatelům, majitelům, technikům „protokol určení vnějších vlivů ČS PHM“, který má schvalovací spisovou značku TIČR a odpovídá požadavku NV č. 406/2004 Sb. Máme letité zkušenosti v systému revizí u velkých distribučních společností  PHM po celé ČR. Ročně provedeme revize celých a nebo jen částí ČS PHM po celé ČR.

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!