Elektrorevize Vrátný

Revize elektro Ex lakoven, skladů s nebezpečím výbuchu

revize elektro ve výbušném prostředí Ex: máme praxi a zkušenosti od roku 2002, kdy provádíme kompletní pravidelné i výchozí elektro revize v objektech lakoven, skladů výbušnin, hořlavin, prostor určených ke skladování, výrobě nebezpečných látek po celé ČR. V prostředí s nebezpečím výbuchu provedeme kompletní elektro revize od „A po Z“ od elektrického spotřebiče po trafostanici zákazníka. Vypracujeme protokoly vnějších vlivů Ex dle NV.č.406/2004 Sb. a navrhneme kompletní opatření pro provoz takového elektrického zařízení, zajistíme posouzení el. zařízení od organizace TIČR ve smyslu vyhl.č. 73/2010 Sb. Ročně provedeme pravidelné, ale i výchozí revize celých a nebo jednotlivých částí ČS PHM v počtu cca 75-90 po celé ČR.

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!