Elektrorevize Vrátný

O nás

Smluvní partner společnosti ČEZ odběrných míst zákazníka.

Firma elektrorevize Pavel Vrátný, od roku 1995 nabízí kompletní řešení v projekční, elektromontážní a elektrorevizní činnosti na elektrickém zařízení:  nabízí kompletní revizní činnost od „A – revizí elektrického spotřebiče až po Z – revize trafostanic VN/ ČEZ – PRE, bytů, bytových domů, hromosvodů (aktivních i pasivních) LPS, revize v prostředí s nebezpečím výbuchu tzn. revize čerpacích stanic PHM po celé ČR, lakoven, skladů výbušnin, objektů Ex, nízkého napětí NN v průmyslu, termovizní měření, výpočty Ex protokolů vnějších vlivů dle NV.č.406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení: pracovní i nouzové, hledání poruch na kabelových trasách a zaměření kabelových tras. Působnost po celé ČR. Nabízíme určení protokolu vnějších vlivů na ČS PHM po celé ČR, schváleného organizací TIČR.

Specializace firmy

Firma www.elektrorevize.cz, je smluvním partnerem společnosti ČEZ, více než 26 let s Vámi, specializovala na revizní činnost v prostředí s nebezpečím výbuchu Ex na skladech ropy společnosti MERO ČR a.s., ČS PHM a z hlediska napětí na revize VN trafostanic společností PREdi a ČEZ Distribuce. Vlastníme oprávnění a osvědčení od organizace TIČR – E 1/B: k projekční činnosti, elektromontážní činnosti a revizím VN, NN včetně prostředí s nebezpečím výbuchu. Revizní činnost vykonává Pavel Vrátný osobně, je zárukou odborné kvality.        

Energetika – revize elektro VN

Energetika – revize elektro VN: provádíme pravidelné a výchozí revize trafostanic společností PRE a ČEZ, proudovou analýzu rozvoden VN, NN, kompletní servisní činnost v rozvodnách VN, NN nastavení proudových ochran, rozbory trafo oleje, měření termokamerou, vyhledávání poruch na kabelových trasách, elektrorevize energetických zdrojů tj. bioplynových a fotovoltaických elektráren FVE.

revize čerpacích stanic PHM, určení protokolu vnějších vlivů ČS PHM 

Provádíme od roku 2002 kompletní revizní činnost od „A po Z“ v síti ČS PHM po celé ČR, od revizí technologie výdejních stojanů (CNG-LPG), technologických obvodů hlídání hladiny, kontrol společné zemní soustavy ČS a systému hromosvodu – LPS. Máme letité zkušenosti v činnosti elektro revizí skladů ropy v ČR společnosti MERO ČR a.s., ČS PHM u velkých distributorů PHM v ČR a systémem revizí a od „A po Z“ RoBIN Oil, ČEPRO, Shell, Euro Oil, technologií výdejních stojanů od: TATSUNO BENČ, ADAST, GIA a pod.  Nabízíme určení protokolu vnějších vlivů na ČS PHM produkty nafta, benzín, LPG, CNG schváleného spisovou značkou organizace TIČR.           

Elektrorevize bytových komplexů – měření osvětlení: pracovní i nouzové 

Jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ a máme zkušenosti z revizemi velkých bytových komplexů v Praze od developerských společností: MERO ČR a.s., CENTRAL GROUP, SKANSKA, METROSTAV DEVELOPMENT a.s., SUBTERRA a.s., BAK a.s., jako byly bytové soubory Na Krutci Pha 6, Zahradní Město P10, Zličín, 20 RD Nový Jenštejn – 2018, Zelené údolí Praha 4. 

Elektrorevize průmyslových a komerčních prostor

Máme letité zkušenosti z revizemi v objektech Vězeňské služby ČR, při výstavbě velkých průmyslových závodů např. výchozí revize MERO ČR a.s. GEFCO Kolín, TPCA Kolín, AVČR Praha 4,  administrativních celků jako byly objekty Vlády ČR – Strakova Akademie, vládní vila ČR, Kramářova vila, GEFCO Kolín, 22 stanic METRA po povodních 2002, výchozí revize trasy „C“ METRA stanice Ládví, výchozí revize při rekonstrukci Paláce Kultury Praha 2002, část letiště Václava Havla Praha, Magistrátu hlavního města Prahy 2014-2017, rekonstrukce scény ND v Praze 2018,  objektů AV ČR Praha 4, zdravotnických zařízení: Nemocnice Jablonec nad Nisou, Nemocnice Tanvald, škol: ZŠ Tuklaty, ZŠ Úvaly, ZŠ Líbeznice, ZŠ Praha 6, MŠ Praha 10, ČS CNG Pražská plynárenská a.s., výstavba nových 20 RD Nový Jenštejn 2018, revitalizace Tyršových sadů Pardubice a pod.

Proč zvolit právě nás?

      .  jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ pro odběrné místa zákazníků, vystavení přihlášek k odběru 

 • Více než 26 let s Vámi: tradice a stabilita firmy od roku 1995 v oboru revizní činnosti NN-VN, Ex 
 • Jsme spolehliví, přesní a máme oprávnění do 35 kV na zařízení VN,NN, Ex-výbuch
 • Máme moderní kalibrované technické vybavení s nejlepšími parametry, vždy jsme o krok vpřed, přístroje Metrawatt a Megger 
 • Skvělé reference nás posouvají kupředu, spokojenost zákazníků je naší nejlepší vizitkou
 • Pro každého zákazníka máme řešení, provádíme poradenskou činnost s TIČR
 • Nabízíme kompletní systém revizní činnosti od „A po Z“: od revize elektrického spotřebiče až po trafostanici zákazníka, měření intenzity osvětlení: pracovní a nouzové 
 • Ctíme požadavky zákazníků, jsme objektivní v posuzování el. instalace a plníme technické požadavky norem ČSN, EN a nařízení vlády/NV/ spolupracujeme z TIČR i SUIP ČR.
 • Naše motto: „Úspěch se stává z mnoha částí, staňte se jednou z nich.“ Slušnost, spolehlivost, odbornost a více než 26 s Vámi. 

  Jméno a příjmení:

  Telefon:

  E-mail:

  Ulice:

  Město:

  PSČ:

  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Naše služby

  Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

  Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

  Staňte se naším klientem i Vy!