Elektrorevize Vrátný

O nás

Firma elektrorevize.cz je od roku 1995 odborným poskytovatelem komplexních projekčních, elektromontážních, elektrorevizních činností na elektrickém zařízení od „A po Z“ tzn. od revizí elektrického spotřebiče až po revizi trafostanice VN.  Provádíme elektro revize: bytů, bytových domů, hromosvodů (aktivních i pasivních) LPS, revize v prostředí s nebezpečím výbuchu tzn. revize čerpacích stanic PHM, lakoven, skladů výbušnin, objektů Ex, nízkého napětí NN v průmyslu, termovizní měření, výpočty Ex protokolů vnějších vlivů dle NV.č.406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení, hledání poruch na kabelových trasách a zaměření kabelových tras. Naše působnost je po celé ČR a v Praze.

Specializace firmy

Z hlediska prostředí se firma elektrorevize – Pavel Vrátný se specializovala na revizní činnost v prostředí s nebezpečím výbuchu Ex a z hlediska napětí na revize VN trafostanic společností PREdi a ČEZ Distribuce, ale i elektrorevize nízkého napětí pro samotného občana. Vlastníme oprávnění a osvědčení od organizace TIČR: k projekční činnosti, elektromontážní činnosti a revizím VN, NN včetně prostředí s nebezpečím výbuchu. Revizní činnost vykonává Pavel Vrátný osobně, je zárukou odborné kvality a přijatelné cenové úrovně. Elektromontážní práce zajistíme subdodávkou od kvalitní a firmy z Prahy, která je na trhu elektromontáží od roku 1993, provádí výrobu rozvaděčů, servisní činnosti NN a slaboproudu CCTV, revize PRE pro Prahu.      

Energetika – revize elektro VN

Energetika – revize elektro VN: provádíme pravidelné a výchozí revize trafostanic společností PRE a ČEZ, proudovou analýzu rozvoden VN, NN, kompletní servisní činnost v rozvodnách VN, NN nastavení proudových ochran, rozbory trafo oleje, měření termokamerou, vyhledávání poruch na kabelových trasách, elektrorevize energetických zdrojů tj. bioplynových a fotovoltaických elektráren FVE.

Elektro revize čerpacích stanic PHM

Provádíme od roku 2002 kompletní revizní činnost od „A po Z“ v síti ČS PHM po celé ČR, od revizí technologie výdejních stojanů (CNG-LPG), technologických obvodů hlídání hladiny, kontrol společné zemní soustavy ČS a systému hromosvodu – LPS. Máme letité zkušenosti v činnosti elektro revizí ČS PHM u velkých distributorů PHM v ČR a systémem revizí a od „A po Z“.           

Elektrorevize bytových komplexů

Máme zkušenosti z revizemi velkých bytových komplexů zejména v Praze od developerských společností: CENTRAL GROUP, SKANSKA, METROSTAV DEVELOPMENT a.s., SUBTERRA a.s., BAK a.s., jako byly bytové soubory Na Krutci P6, Zahradní Město P10, Zličín, 20 RD Nový Jenštejn – 2018. 

Elektrorevize průmyslových a komerčních prostor

Máme letité zkušenosti z elektrorevizemi v objektech Vězeňské služby ČR, při výstavbě velkých průmyslových závodů např. výchozí revize GEFCO Kolín, TPCA Kolín, administrativních celků jako byly objekty Vlády ČR – Strakova Akademie, vládní vila ČR, Kramářova vila, GEFCO Kolín, 22 stanic METRA po povodních 2002, výchozí revize trasy „C“ METRA stanice Ládví, výchozí revize při rekonstrukci Paláce Kultury Praha 2002, část letiště Václava Havla Praha, Magistrátu hlavního města Prahy MHMP 2014-2017, rekonstrukce scény ND v Praze 2018, zdravotnických zařízení: Nemocnice Jablonec nad Nisou, Nemocnice Tanvald, škol: ZŠ Tuklaty, ZŠ Úvaly, ZŠ Líbeznice, ZŠ Praha 6, MŠ Praha 10, ČS CNG Pražská plynárenská a.s., výstavba nových 20 RD Nový Jenštejn 2018 a pod.

Proč zvolit právě nás?

  • Máme letitou stabilitu firmy od roku 1995, zkušenosti v oboru revizní činnosti NN-VN, Ex
  • Jsme spolehliví, přesní a máme oprávnění do 35 kV na zařízení VN,NN, Ex-výbuch
  • Máme moderní kalibrované technické vybavení s nejlepšími parametry, vždy jsme

o krok vpřed

  • Skvělé reference nás posouvají kupředu, spokojenost zákazníků je naší nejlepší vizitkou
  • Pro každého zákazníka máme řešení, provádíme poradenskou činnost s TIČR
  • Provedeme kompletní elektrorevizní činnost od „A po Z“: od revize elektrického spotřebiče až po trafostanici zákazníka
  • Ctíme požadavky zákazníků, jsme objektivní v posuzování el. instalace a plníme technické požadavky norem ČSN, EN a nařízení vlády/NV/
  • Naše motto: „Úspěch se stává z mnoha částí, staňte se jednou z nich.“

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Ulice:
Město:
PSČ:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Naše služby

Naše profesionální služby se týkají montáže, projekce, revize elektrických zařízení od „A po Z“ tzn. od nízkého až vysokého napětí i v prostorách nebezpečí výbuchu Ex, revize hromosvodů, hledání kabelových tras, hledání poruch kabelů a pod., provedení protokolů vnějších vlivů Ex dle NV.č. 406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení vnitřních částí budov pro orgány státní správy pro hygienické stanice: OHS-KHS a pod.  

Jsme profesionálové ve svém oboru, tradice a kladné reference našich spokojených klientů jsou pro nás skvělou odměnou.

Staňte se naším klientem i Vy!